Procube Lojistik/Forwarder/Consol Programı

Procube Lojistik/Forwarder/Consol Programı

2020 yılından itibaren Destek Verilmemektedir. Yeni sistem için info@idn.com.tr adresine mail atmanız ile birlikte Cloud Lojistik sistemimiz ile sizleri teknolojinin ulaşacağı en güncel versiyonuna taşıyalım. 

 

Dış ticaret ile uğraşan ve süreçlerini takip etmek isteyen firmalara özel olarak yazılan Procube teklif aşamalarından başlayarak süreçlerinizi takip etmeye başlamaktadır.

 

Mevcut firmalardan aldığınız teklifleri kayıt altına alarak yükleme bilgilerinize göre sizin teklif aşamalarında yüklemelerinize göre uygun teklif verebilmenizi ve tekliflerinizi kontrol etmenizi sağlamaktadır.

 

Teklif aşamasından sonrasında rezervasyon oluşturmanızı ve genel yükleme hacminizi belirleyebilirsiniz.

 

Operasyon aşamasında rezervasyon içerisinde tanımladığınız bilgileri kolaylıkla operasyon bilgilerine çekebilir, tanımlanan masraf detaylarınızı da operasyon içerisine çekebilirsiniz. Operasyon içerisinde alt yükleri tanımlamanız yeterli , alt yüklerin toplamları ana yük içerisine otomatik olarak sistem tarafından gönderilmektedir. Bu şekilde çıkabilecek hataların önüne geçilmektedir.

 

Parametrik raporlama yapımız ile beraber kendi raporlarınızı kendiniz dilediğinizce oluşturabilir daha sonrasında sisteme kayıt edebilir dilerseniz sadece siz kullanırsınız dilerseniz şirket içerisindeki kullanıcılara açarak tanımlandığınız raporu başkasının da kullanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Procube programımız, muhasebe programlarına entegre edilebilmektedir. Dilerseniz istediğiniz bir muhasebe programına entegre şeklinde kullanın isterseniz de bizim ön muhasebe programımızı kullanabilirsiniz.

 

Crm ile birlikte teklif ve görüşmelerinizi sistem üzerinde tutarak görüşmelerinizin durumunu anlık olarak yöneticilerin görmesini sağlıyoruz. Bu şekilde mevcut görüşmelerin durumlarını rahatlıkla takip edilebilir hale getirmiş oluyoruz.

 

Sistem üzerinde tüm ekranlardan Pdf,Word, Excell , Xml ve Html çıktıları alabilirsiniz.

 

Sistem üzerinden tüm ekranlar da ara yüzde görünen kayıtların yerlerini değiştirebilir, gruplandırma yapabilirsiniz. Bu şekilde size özel sayfalar oluşturabilirsiniz.