Procube Lojistik/Forwarder/Consol Programi

Procube Lojistik/Forwarder/Consol Programi

 Dis ticaret ile ugrasan ve süreçlerini takip etmek isteyen firmalara özel olarak yazilan Procube teklif asamalarindan baslayarak süreçlerinizi takip etmeye baslamaktadir.

 

Mevcut firmalardan aldiginiz teklifleri kayit altina alarak yükleme bilgilerinize göre sizin teklif asamalarinda yüklemelerinize göre uygun teklif verebilmenizi ve tekliflerinizi kontrol etmenizi saglamaktadir.

 

Teklif asamasindan sonrasinda rezervasyon olusturmanizi ve genel yükleme hacminizi belirleyebilirsiniz.

Operasyon asamasinda rezervasyon içerisinde tanimladiginiz bilgileri kolaylikla operasyon bilgilerine çekebilir, tanimlanan masraf detaylarinizi da operasyon içerisine çekebilirsiniz. Operasyon içerisinde alt yükleri tanimlamaniz yeterli , alt yüklerin toplamlari ana yük içerisine otomatik olarak sistem tarafindan gönderilmektedir. Bu sekilde çikabilecek hatalarin önüne geçilmektedir.

Parametrik raporlama yapimiz ile beraber kendi raporlarinizi kendiniz dilediginizce olusturabilir daha sonrasinda sisteme kayit edebilir dilerseniz sadece siz kullanirsiniz dilerseniz sirket içerisindeki kullanicilara açarak tanimlandiginiz raporu baskasinin da kullanmasini saglayabilirsiniz.

Procube programimiz, muhasebe programlarina entegre edilebilmektedir. Dilerseniz istediginiz bir muhasebe programina entegre seklinde kullanin isterseniz de bizim ön muhasebe programimizi kullanabilirsiniz.

 

Crm ile birlikte teklif ve görüsmelerinizi sistem üzerinde tutarak görüsmelerinizin durumunu anlik olarak yöneticilerin görmesini sagliyoruz. Bu sekilde mevcut görüsmelerin durumlarini rahatlikla takip edilebilir hale getirmis oluyoruz.

 

Sistem üzerinde tüm ekranlardan Pdf,Word, Excell , Xml ve Html çiktilari alabilirsiniz.

Sistem üzerinden tüm ekranlar da ara yüzde görünen kayitlarin yerlerini degistirebilir, gruplandirma yapabilirsiniz. Bu sekilde size özel sayfalar olusturabilirsiniz. 

Web Sitenizi İnceleyelim

Web sitenizi inceleyerek ücretsiz Analiz Yapalım!
Case