Ön Muhasebe Programı

Ön Muhasebe Programı

Ön Muhasebe Programı

Cloud Çalışan Ön Muhasebe Programı ile artık daha güvenli bir şekilde verilerinizi saklayıp, istediğiniz yerden erişim şansı yakalayarak hızlı sonuçlar alabilirsiniz.

Platform Bağımsız Kullanım

Platform bağımsız olarak kullanabileceğiniz ön muhasebe programımız ile ister Windows bilgisayarlarınızdan ister Linux bilgisayarınızdan isterseniz de Apple bilgisayarlarınızdan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bilgisayar yanınızda yoksa Tablet ve Cep Telefonlarınızdan da muhasebe programımızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

Anlık Yedekleme

Anlık olarak server üzerinde kurulu olan sistemimiz ile anlık olarak 5 yedek alınıyor.

 

Hızlı Raporlama

Geniş raporlama sayesinde bir çok rapor seçeneğinden hızlı bir şekilde rapor hazırlayabilir ,hazırladığınız raporları indirebilir veya mail olarak gönderebilirsiniz. Her dakika rapor ile uğraşmayasanız diye sistemin ana ekranında Yıllık Karşılaştırma , Yıllık Gelir Gider Tablosu , Aylık Gelir Gider TablosuAylık Çek Senet Ödeme ve Alacak Tablosu, Haftalık Yapılan İş Takvimi , Haftalık Gelir Gider , Cari Borç Alacak Listesi, Hesap Defteri Bakiyeleri ,Stok Takibi ve Son Yapılan İşlemleri içeren bölüm ile tüm raporlar sizin için ana ekranda sunulmuştur. 

 

Dizayn Ekranı 

Tüm Rapor ve Fatura, Fiş, İrsaliye ve Teklif bölümlerinin rapor formatlarınız rahatlıkla düzenleyebilir ve değişiklikler yapabilirsiniz.