Ön Muhasebe Programı

Ön Muhasebe Programı

Ön Muhasebe Programı

Bulut Sisteminde çalışarak hem veri güvenliğinizi hemde her yerden erişimi sağlayan IDN Muhasebe ile sizlerde muhasebe datalarınızı rahatlıkla saklayabileceksiniz. Kullanıcı dostu arayüzü ile siz değerli müşterilerimizin kullanımı kolaylaştırıyoruz. Kendi ödemelerinizi tanımlayarak ödeme alacak takviminden kontrollerini sağlayabilirsiniz. Müşterilerinize iskonto ve vade tanımlayarak Cari takibi yapabilir ve ödeme takviminden takibini yaparak gelecek ödemelerinizi yönetebilirsiniz. Aynı zaman da Çek ve Senet işlemlerinizi de takip ederek nakit akışınızı düzenlemenize olanak sağlamaktadır. 

Perseonel, Stok takibi yapabileceğiniz ön muhasebe programımız bunların yanında iş akışlarınızı da daha rahat yapabilmeniz için içerisinde personel yönetim ekranınız da bulunmaktadır. İş Talep oluşturabilir ve bu taleplerinizi ajandanız üzerinden takip ederek işin durumunu takip edip ne aşamada olduğunu görebilirsiniz. Kendi ajandanıza kendi notlarınızı alıp müşteri görüşmelerini de Not olabilirsiniz. 

Direk ana sayfanızda karşılaştırmalı raporlarınız ile nakit ve iş durumunuzu karşılaştırmalı olarak görebileceksiniz. Raporlar günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak karşılaştırma yaparak size bu haftaki hedeflerinizi oluşturmanızı sağlayabilecektir. 

Ve daha fazlası için sizleri de aramızda görmek isteriz. Hemen talep oluşturup demomuzu inceleyerek karar vermenize yardımcı olmak isteriz. 

Cloud Çalışan Ön Muhasebe Programı ile artık daha güvenli bir şekilde verilerinizi saklayıp, istediğiniz yerden erişim şansı yakalayarak hızlı sonuçlar alabilirsiniz.

Platform Bağımsız Kullanım

Platform bağımsız olarak kullanabileceğiniz ön muhasebe programımız ile ister Windows bilgisayarlarınızdan ister Linux bilgisayarınızdan isterseniz de Apple bilgisayarlarınızdan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bilgisayar yanınızda yoksa Tablet ve Cep Telefonlarınızdan da muhasebe programımızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Anlık Yedekleme

Anlık olarak server üzerinde kurulu olan sistemimiz ile anlık olarak 5 yedek alınıyor. Bu yedekler sizin datalarınızın daha güvenli olmansını sağlamış oluyor.  

Hızlı Raporlama

Geniş raporlama sayesinde bir çok rapor seçeneğinden hızlı bir şekilde rapor hazırlayabilir ,hazırladığınız raporları indirebilir veya mail olarak gönderebilirsiniz. Her dakika rapor ile uğraşmayasanız diye sistemin ana ekranında Yıllık Karşılaştırma , Yıllık Gelir Gider Tablosu , Aylık Gelir Gider TablosuAylık Çek Senet Ödeme ve Alacak Tablosu, Haftalık Yapılan İş Takvimi , Haftalık Gelir Gider , Cari Borç Alacak Listesi, Hesap Defteri Bakiyeleri ,Stok Takibi ve Son Yapılan İşlemleri içeren bölüm ile tüm raporlar sizin için ana ekranda sunulmuştur. 

Dizayn Ekranı 

Tüm Rapor ve Fatura, Fiş, İrsaliye ve Teklif bölümlerinin rapor formatlarınız rahatlıkla düzenleyebilir ve değişiklikler yapabilirsiniz. 

Mobil Uygulama

Programınızı ister web ortamından isterseniz mobil uygulama üzerinden görüntüleyip işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

 

Web Sitenizi İnceleyelim

Web sitenizi inceleyerek ücretsiz Analiz Yapalım!
Case