Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım

 

Web Sitesi yaptırmanız müşterilerinize hızlı erişmenizi ve satışlarınızı artırmanıza yardımcı olur.

Web Sitesi yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz ? Dediğinizi duyar gibiyiz. Bir Web Sitesi yaptırırken güzel bir görünümün yanında kullanıcıların alışlanlıklarının dışına çıkmadan günümüz teknolojileri kullanılarak yapılmasını tavsiye ediyoruz. Tasarım kısmına karar verirken yaptırmak istediğiniz web sayfasının hangi ürünleri içereceği direk satış mı yapacağınız yoksa hizmet mi tanıtacağınız şekilde bilgilere ihtiyaç duyuyoruz. Mevcut durumunuz kullanıcı alışkanları göz önüne alınarak tasarlanır.

Tasarımlar yapılırken psikologların kullanıcı davranışları hakkındaki bilgilendirmeleri neticesinde tasarlayayıp en uygun formata getiriyoruz.

Web Tasarım da Kontrol Panel Faktörü çok önemlidir. Tüm içeriklerinizi sıkıntısız şekilde eklerken, kullanımı kolay ve anlaşılır bir yönetim paneli olması oldukça önemlidir. Yönetim Panelimiz de tasarım müdahale haricinde web sitenizin içeriklerinin tamamını kolay şekilde kullanabilirsiniz. Web sayfanızın tüm kontrolü sizlerde…

Özel tasarım çözümleri ve özel kontrol panelimiz ile sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Kontrol panelinizle logonuz dahil bütün içerikleriniz kontrol edip düzenleyebilir ve sitenize hakim olabilirsiniz.

 

Kontrol panel içerisindeki Seo (Arama motoru optimizasyonu) eklentilerimiz ile sitenizi özgün yazılar ile beraber üst sıralara taşayabilirsiniz.

 

Son teknoloji yazılım çözümlerimiz ile beraber hem hızlı çalışan web sayfalarınız olsun hem de tam güvenlikli web sayfanız ile güvenliğinizi sağlıyoruz. Kurumsallığınız emin ellerde web üzerindeki firmanız bizim kontrolümüzde…

 

Sayfalarınız responsive (Tüm Platformlara Uygun) şekilde yazılmaktadır. Bu şekilde mobil , masaüstü , tablet ve tüm işletim sistemlerinde düzgün çalışmasını sağlıyoruz.