Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım

 Web Sitesi yaptırmanız müşterilerinize hızlı erişmenizi ve satışlarınızı artırmanıza yardımcı olur.

Web Sitesi yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz ? Dediğinizi duyar gibiyiz. Bir Web Sitesi yaptırırken güzel bir görünümün yanında kullanıcıların alışlanlıklarının dışına çıkmadan günümüz teknolojileri kullanılarak yapılmasını tavsiye ediyoruz. Tasarım kısmına karar verirken yaptırmak istediğiniz web sayfasının hangi ürünleri içereceği direk satış mı yapacağınız yoksa hizmet mi tanıtacağınız şekilde bilgilere ihtiyaç duyuyoruz. Mevcut durumunuz kullanıcı alışkanları göz önüne alınarak tasarlanır.

Tasarımlar yapılırken psikologların kullanıcı davranışları hakkındaki bilgilendirmeleri neticesinde tasarlayayıp en uygun formata getiriyoruz.

Web Tasarım da Kontrol Panel Faktörü çok önemlidir. Tüm içeriklerinizi sıkıntısız şekilde eklerken, kullanımı kolay ve anlaşılır bir yönetim paneli olması oldukça önemlidir. Yönetim Panelimiz de tasarım müdahale haricinde web sitenizin içeriklerinin tamamını kolay şekilde kullanabilirsiniz. Web sayfanızın tüm kontrolü sizlerde…

Özel tasarım çözümleri ve özel kontrol panelimiz ile sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Kontrol panelinizle logonuz dahil bütün içerikleriniz kontrol edip düzenleyebilir ve sitenize hakim olabilirsiniz.

Kontrol panel içerisindeki Seo (Arama motoru optimizasyonu) eklentilerimiz ile sitenizi özgün yazılar ile beraber üst sıralara taşayabilirsiniz.

Son teknoloji yazılım çözümlerimiz ile beraber hem hızlı çalışan web sayfalarınız olsun hem de tam güvenlikli web sayfanız ile güvenliğinizi sağlıyoruz. Kurumsallığınız emin ellerde web üzerindeki firmanız bizim kontrolümüzde…

Sayfalarınız responsive (Tüm Platformlara Uygun) şekilde yazılmaktadır. Bu şekilde mobil , masaüstü , tablet ve tüm işletim sistemlerinde düzgün çalışmasını sağlıyoruz.

Web Tasarım Hizmeti

Web siteler firmaların potansiyel müşterilerini karşılamış olduğu bir ofis ve satışların ilk basamağıdır.  En iyi biçimde ve müşterilerin hoşuna gidecek şekilde tasarlanmış bir web tasarımı, markanın imajını yükseltir ve satışlarını arttırır. Doğru bir web tasarım hizmeti almak gelecekte web sitesinin başarılı olması için oldukça önemli bir faktördür. Doğru şekilde tasarlanmış bir web sitesinde olması gerekenler:

  • Eşsiz ve kreatif bir arayüz tasarımı,
  • Sade ve kullanışlı bir arayüz,
  • Güvenli yazılım,
  • Hızlı ve stabil performans,
  • SEO uyumlu altyapı şeklinde sıralanabilir.

Web tasarım hizmetleri kapsamı, süreçleri ve maliyetleri açısından 4 ayrı kategoride ele alınır.

  1. E-ticaret Web Sitesi Tasarımı

E-ticaret web sitesi tasarımı E-Ticaret alt yapıları için hazır ya da konsept tasarım kullanmak istemeyen firmalar adına en iyi çözümü sunar. Şirketin ihtiyaçları ve kullanılacak olan E-Ticaret yazılımının özellikleriyle web tasarım çizim ve kodlama hizmetleri verilir. E-ticaret web tasarım projeleri özel tasarım hizmetlerdir. E-ticaret web site tasarımlarında sepet sayfaları, arama kısımları, ödeme adımları, üyelik sayfaları, ürün detay ve kategori sayfaları firmanın ihtiyaçları doğrultusunda responsive tararım olarak hazırlanır ve kodlama süreci tamamlanır.

  1. Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım hizmeti bir şirketin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan özel bir web yazılımdır. Şirketlere özel tasarlanan kurumsal web tasarım hizmeti yaklaşık olarak 4 ila 6 hafta aralığında sürer. Kurumsal web tasarımlar genel olarak çoklu dil alt yapısında hazırlanır ve şirketin ihtiyaçlarına uygun olan yazılım çözümlerini barındırır.

  1. Hazır Web Tasarım

Hazır web tasarım belirli web tasarım şablonlarıyla hazırlanır. Bu uygulamada uygun tasarım belirlenir ve şirketin ihtiyaçları doğrultusunda ilerlenir. Hazır web tasarım hizmetinde çizim ve kodlama süreçleri olmadığından dolayı maliyetleri kurumsal web tasarıma kıyasla çok daha uygundur.

  1. Mikro Site Web Tasarım

Mikro web site belirli bir ürün veya hizmetin odağında yapılır ve görsel ağırlıklıdır. Mikro web tasarım projeleri kurumsal web tasarım projeleri gibi sıklıkla çoklu dil alt yapısında hazırlanır ve şirketin ihtiyaçlarına uygun yazılım çözümlerini barındırır.

IDN Yazılım olarak sizin yerinize sitenizi mükemmel bir şekilde inşa ediyoruz. Deneyimli web tasarım uzman kadromuz ile oldukça hızlı, güvenli, arayüzü sade, kullanışlı ve SEO kurallarına uygun bir web sitesine sahip olacaksınız. Tamamen markanıza özel bir web sitesine sahip olmak ve müşterilerinize harika bir web deneyimi sunmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bize ulaşın!

Web Sitenizi İnceleyelim

Web sitenizi inceleyerek ücretsiz Analiz Yapalım!
Case