Neden Web Sayfası Yaptırmalıyım ?

Neden Web Sayfası Yaptırmalıyım ?

Neden Web Sayfası Yaptırmalıyım ?

Web Sitesi, sizin global ortama açılmanızı ve müşteri portföyünüzü arttırmanızı sağlayacaktır. İş yeriniz sadece kendi lokasyonunuz doğrultusunda size müşteri faydası sağlar. Ancak Web Sitesi yaptırmanız size Tüm Türkiye üzerinde size müşteri edinmenizi sağlacaktır. 

Tabi burada sadece web sitesi yaptırmak size genel anlamda faydası olacakken sadece web sitesi yaptırmak size bir getiri getirmeyecektir. Burada sizin web sayfanızı nasıl tanıttığınızda önem arz etmektedir. Web sitenizi tanıtmadığınız taktirde size ulaşabilecek insan sayısını en aza indirecek ve web sayfası yaptırmanızın pek bir anlamadı da olmayacaktır. Bu konu da neler yapabiliriz dediğinizi duyar gibiyiz. Bu konu da herkesin aktif olarak kullandığı Sosyal Medya uygulamaları (Facebook,İnstagram,Twitter,Linkedin vb) üzerinden tanıtım yapabileceğiniz gibi Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarına gerek Seo gerekse Sem hizmetlerinden web sayfanızı tanıtabilirsiniz. 

Seo, Arama Motorlarına Web Sitenizi uygun şekilde tasarlanıp anahtar kelime ve anahtar cümleler üzerine yapılan ve reklam olmadan (Sponsorsuz şekilde) üst sıralara çıkmak için yapılan çalışmaya denir.

Sem, Arama Motorlarına uygun anahtar kelime ve anahtar cümleler üzerine reklam kullanılarak üst sıralarda (Sponsorlu Reklam) şeklinde görünmesi üzerine yapılan çalışmalara denir.