Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı ile Sosyal Medya da Kurumunuzun Tanıtımını Yaparak İnsanlara Sizleri Tanıtarak Ürün Satışlarınızı Artırıyoruz.

 Artan akıllı telefonlar ve gelişen internet ile her anımızı sosyal medya ortamlarında paylaşım yaparak etkileşim halinde oluyorken, müşterilerinizin en keyifli olduğu dakikalar da markanızdan ve ürünlerinizin durumlarını keyifli şekilde erişmelerini sağlayarak hem bilgi aktarımını sağlıklı şekilde yapıp hem de alım işlemlerini hızlandırabilirsiniz. 

Türkiye de Sosyal Medya kullanımı 2018 yılı ile birlikte %75 oranlarına ulaşmış bulunarak geçen yıldan %3 büyüme gerçekleşmiştir. 

Sosyal medya , günümüzde her kesimden insanın gerek bilgisayar gerekse akıllı telefonlar ile kullandığı sistemler üzerinden yapılan reklam çalışmasıdır. Bu şekilde insanlar bütün gününü geçirdiği sosyal ağlar da sizlerin kurumsal kimliğinizi daha faydalı şekilde tanıtımınızı yapmanızı hedef ediniyoruz.

IDN olarak profesyonel ,sosyal medya ,sayfa tasarımı, sosyal medya ,reklam yönetimi, viral reklamcılık, takipçi sayısı arttırma vb. birçok konuda müşterilerimize profesyonel destek sağlamaktayız. 

 

Modern Tasarımlar

Günümüze Uygun Modern Tasarımlar

Kullanıcı odaklı kolay kullanılan web sayfaları ile müşterilerinize özel hissettirin.

Yönetim Sizde

Kontrol Panelimiz ile Kontrol Sizde

Kolay kullanım ile tüm siteye hakim ol.

Sürekli Destek

7/24 Destek ile Yalnız Değilsiniz.

Sürekli destek anlayışımız ile nerede yardıma ihtiyacınız varsa orada biz varız.

Merkez
460 sok. no: 12 Bornova İZMİR
+(90) 850 255 14 35
Pzt-Cm 8:30 - 19:00 Cmt 8:30 - 14:00
Mail Gönder
24 X 7 destek hizmeti
ÜST