Procube Lojistik/Forwarder/Consol Programı

Procube Lojistik/Forwarder/Consol Programı

Dış ticaret ile uğraşan ve süreçlerini takip etmek isteyen firmalara özel olarak yazılan Procube teklif aşamalarından başlayarak süreçlerinizi takip etmeye başlamaktadır.

 

Mevcut firmalardan aldığınız teklifleri kayıt altına alarak yükleme bilgilerinize göre sizin teklif aşamalarında yüklemelerinize göre uygun teklif verebilmenizi ve tekliflerinizi kontrol etmenizi sağlamaktadır.

 

Teklif aşamasından sonrasında rezervasyon oluşturmanızı ve genel yükleme hacminizi belirleyebilirsiniz.

 

Operasyon aşamasında rezervasyon içerisinde tanımladığınız bilgileri kolaylıkla operasyon bilgilerine çekebilir, tanımlanan masraf detaylarınızı da operasyon içerisine çekebilirsiniz. Operasyon içerisinde alt yükleri tanımlamanız yeterli , alt yüklerin toplamları ana yük içerisine otomatik olarak sistem tarafından gönderilmektedir. Bu şekilde çıkabilecek hataların önüne geçilmektedir.

 

Parametrik raporlama yapımız ile beraber kendi raporlarınızı kendiniz dilediğinizce oluşturabilir daha sonrasında sisteme kayıt edebilir dilerseniz sadece siz kullanırsınız dilerseniz şirket içerisindeki kullanıcılara açarak tanımlandığınız raporu başkasının da kullanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Procube programımız, muhasebe programlarına entegre edilebilmektedir. Dilerseniz istediğiniz bir muhasebe programına entegre şeklinde kullanın isterseniz de bizim ön muhasebe programımızı kullanabilirsiniz.

 

Crm ile birlikte teklif ve görüşmelerinizi sistem üzerinde tutarak görüşmelerinizin durumunu anlık olarak yöneticilerin görmesini sağlıyoruz. Bu şekilde mevcut görüşmelerin durumlarını rahatlıkla takip edilebilir hale getirmiş oluyoruz.

 

Sistem üzerinde tüm ekranlardan Pdf,Word, Excell , Xml ve Html çıktıları alabilirsiniz.

 

Sistem üzerinden tüm ekranlar da ara yüzde görünen kayıtların yerlerini değiştirebilir, gruplandırma yapabilirsiniz. Bu şekilde size özel sayfalar oluşturabilirsiniz. 

 

Modern Tasarımlar

Günümüze Uygun Modern Tasarımlar

Kullanıcı odaklı kolay kullanılan web sayfaları ile müşterilerinize özel hissettirin.

Yönetim Sizde

Kontrol Panelimiz ile Kontrol Sizde

Kolay kullanım ile tüm siteye hakim ol.

Sürekli Destek

7/24 Destek ile Yalnız Değilsiniz.

Sürekli destek anlayışımız ile nerede yardıma ihtiyacınız varsa orada biz varız.

Merkez
460 sok. no: 12 Bornova İZMİR
+(90) 850 255 14 35
Pzt-Cm 8:30 - 19:00 Cmt 8:30 - 14:00
Mail Gönder
24 X 7 destek hizmeti
ÜST